«Зелений день» Кока-Кола у 28 містах країни

«Зелений день» Кока-Кола у 28 містах країни

884
Ukrinform
25 квітня 2016, Київ – Цьогорічний «Зелений день» об’єднав 760 волонтерів Кока-Кола у 28 містах України.

Еко-команди із співробітників компанії та членів їх сімей по всій країні цього дня вийшли на прибирання парків, берегів річок та озер у своїх містах. У Луцьку та Рівному волонтери облаштували території дитячих будинків, а у столиці до прибирання затоки Дніпра за доброю традицією долучилися вихованці підшефного дитячого будинку «Надія».

Усього за декілька годин спільної роботи по всій нашій країні учасники акції зібрали 157 м3 сміття.

У програмі «Зеленого дня», окрім прибирання, були веселі еко-розваги,  благодійний ярмарок, а для малечі працювала майстерня еко-творчості.

Варто зазначити, що компанія організовує «Зелені дні» для співробітників з 2006 року і вже втретє акція проводиться на національному рівні.

Про «Кока-Кола Беверіджиз Україна»

«Кока-Кола Беверіджиз Україна» — лідер українського ринку безалкогольних напоїв, офіційний ботлер The Coca-Cola Company. «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виробляє безалкогольні напої у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та холодні чаї. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад. Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://www.coca-colahellenic.com.ua/. За додатковою інформацією звертайтеся: Андрій Бублик, Директор із зв’язків з державними установами та комунікацій «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» в Україні і Молдові, тел. +38 (044) 490-07-07, ccbu@cchellenic.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-