Анатолій Шостацький – атомник, який став чемпіоном з пауерліфтингу

Анатолій Шостацький – атомник, який став чемпіоном з пауерліфтингу

1021
Ukrinform
Працівник Рівненської АЕС, інженер з управління турбіною Анатолій Шостацький став чемпіоном країни з пауерліфтингу. Його включено до складу збірної України з підготовки до Кубку світу за версією WPA.

Спортсмен працює у турбінному цеху (ТЦ-2) РАЕС з 2004 року, разом з введенням в експлуатацію енергоблоку №4. Зі слів Шостацького, працювати з теплотехнікою його перше покликання, другим - завжди був спорт, якому присвятив 17 років. Тоді його стихією і став пауерліфтинг - силовий вид спорту з підіймання штанги.

Перше золото Анатолій здобув на місцевому чемпіонаті з пауерліфтингу у Львові. На рахунку спортсмена безліч серйозних змагань, зокрема здобуті перші місця у Відкритих Чемпіонатах ВПА України у 2013, 2014 роках, Відкритому Чемпіонаті Європи 2014 року та перемога на 25-му Чемпіонаті світу з жиму та тяги.

6-й відкритий Чемпіонат ВПА України з пауерліфтингу, що нещодавно відбувся у Луцьку, приніс атомнику нове золото. Змагання відбувались серед 270 спортсменів з 20 областей України, а також гостей з Польщі та Азербайджану. Шостацький, піднявши вагу в 260 кг, у ваговій категорії до 110 кг, став чемпіоном у відкритій та ветеранській вікових групах. За версією WPA такий результат є рівнем майстра спорту міжнародного класу. Після феєричної перемоги Анатолій отримав запрошення в збірну України з підготовки до Кубку світу з пауерліфтингу, що пройде 9-12 червня у Луцьку.

Як зазначає Анатолій Шостацький, спорт також допомагає в роботі - у турбінному цеху: «Спорт – це чудовий спосіб зняття стресу. Він вчить людину високої самоорганізації та мобілізації своїх сил в потрібний момент. Займаючись ним професійно, можливо ти не станеш чемпіоном світу та це навчить тебе правильно організовувати свої сили».

Запорукою успіху спортсмен вважає роботу над собою, випробовування можливостей по максимуму та підтримка сім’ї, тренера, коллег.

Керівництво електростанції підтримує прагнення атомників до здорового способу життя, а профспілкова організація сприяє популяризації активного відпочинку серед працівників АЕС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-