Компанія «ВЕНБЕСТ» презентувала нову програму модернізації систем безпеки

Компанія «ВЕНБЕСТ» презентувала нову програму модернізації систем безпеки

932
Ukrinform
Компанія «ВЕНБЕСТ» запропонувала модернізувати сигналізаційні системи, що використовують аналоговий телефонний зв'язок від компанії «Укртелеком». Оновлення сигналізації в рамках програми «Модернізація систем безпеки» проводиться безкоштовно.

Дана програма передбачає проведення технічного аудиту систем безпеки об'єктів і безкоштовну модернізацію існуючого обладнання до рівня сучасних систем GPRS із підключенням до централізованого пульту охорони ГК «ВЕНБЕСТ». Сучасні системи сигналізації на базі обладнання «ВЕНБЕСТ» мають ряд беззаперечних переваг:

  • використання GSM-мереж в режимі GPRS з можливістю підключення 2 сім-карт;
  • можливість інтеграції з мобільними пристроями на базі Android і iOS;
  • можливість дистанційного керування через інтернет;
  • підключення додаткових датчиків, включаючи пожежну безпеку та відеоспостереження.

Системи технічної охоронної сигналізації, вироблені «ВЕНБЕСТ», відповідають класу «High security» і сертифіковані за системою управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008, а також УкрСЕПРО ДСТУ ISO 9001:2009.

Дана пропозиція дійсна для всіх фізичних та юридичних осіб, що знаходяться на території України і користуються пультовою охоронною сигналізацією на базі телефонних ліній «Укртелеком» за умови підключення на пульт охорони «ВЕНБЕСТ» та укладення договору охорони терміном на 1 рік.

Детальна інформація про програму доступна на www.venbest.ua, facebook.com/venbest.ua і за телефоном (044) 500-00-09.

Про групу компаній «ВЕНБЕСТ»

Група компаній «ВЕНБЕСТ» — провідний національний оператор охоронних послуг та систем комплексної безпеки для фізичних осіб і підприємств. Компанія працює на ринку безпеки з 1991 року і представлена на всій території України.

Комплексні рішення у сфері безпеки «ВЕНБЕСТ» включають в себе всі сфери фізичної і пультової охорони, технічні системи та засоби захисту і патрулювання, супровід масових заходів, пожежну безпеку і системи спостереження. «ВЕНБЕСТ» також є найбільшим українським виробником власних технічних систем безпеки, забезпечуючи групу компаній передовими технологіями і новаціями класу «High security».

До числа клієнтів «ВЕНБЕСТ» входять найбільші компанії України, такі як МЕТRО Cash & Carry, «Київенерго», «Приватбанк», «Ощадбанк», «Креді Агріколь банк», Національний банк України та багато інших. Загальна кількість охоронюваних «ВЕНБЕСТ» об'єктів перевищує 36 000. Система управління якістю «ВЕНБЕСТ» сертифікована відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001: 2009.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-