«СОК ТРЕЙД» проведе 6-й Міжнародний семінар «Сучасне оснащення нафтохімічних лабораторій»

«СОК ТРЕЙД» проведе 6-й Міжнародний семінар «Сучасне оснащення нафтохімічних лабораторій»

Укрінформ
ТОВ «СОК ТРЕЙД» вже вшосте відкриває двері для учасників Міжнародного семінару «Сучасне оснащення нафтохімічних лабораторій», який буде проходити з 1 по 4 червня в кемпінгу «АББО», м. Чорноморськ.

В середу, 1 червня 2016 року, в м. Чорноморськ почне роботу 6-й Міжнародний семінар «Сучасне оснащення нафтохімічних лабораторій».

Протягом 4-х днів на березі Чорного моря в кемпінгу «АББО» провідні фахівці Італії, Франції, Нідерландів, Австрії та України презентують доповіді і ознайомляться із цікавими презентаціями зі світу лабораторних приладів.

Розглядатимуться теми хроматографічного аналізу бензину, дизельного палива та інших вуглеводнів, а також застосування передових технологій в сучасних лабораторних приладах і використання обладнання в мобільних лабораторіях. Не залишиться без уваги і питання метрології, будуть обговорюватись також нововведення в законі про метрологію, що відносяться до випробувальних лабораторій.

Під час проведення семінару буде презентовано демонстраційне обладнання. Окремо виділено час для проведення на ньому аналізів на зразках користувачів.

Після завершення закінчення семінару відбудеться вручення сертифікатів.

До участі в семінарі запрошуються керівники підприємств, керівники лабораторій і підрозділів, провідні фахівці та хіміки.

Дата проведення: 1-4 червня 2016 року.

Місце проведення: м Чорноморськ, Кемпінг «АББО» вул. Набережна, 13.

Вартість участі: 6000 грн з ПДВ за одного учасника.

Передбачена система знижок за участю кількох представників однієї компанії: -3% за участю двох осіб, -5 % за участю трьох осіб, -7 % за участю п'яти чоловік і більше.

Вартість проживання (в т. ч. бронювання номерів) в суму оргвнеску не входять.

За довідками та інформацією щодо участі в семінарі просимо звертатися до оргкомітету ТОВ «СОК ТРЕЙД»:

Гринько Михайло Григорович, тел / факс (048) 757 87 88, e-mail: m.grinko@soctrade.in.ua

Також із детальною інформацією про семінар можна ознайомитися за посиланням.

Коротка довідка про компанію «СОК ТРЕЙД»:

Компанія SocTrade заснована в Швеції в 1986 році. Протягом 30 років компанія допомагає лабораторіям забезпечувати точний контроль якості, пропонуючи краще лабораторне обладнання і винятковий сервіс на всіх етапах співпраці з замовником.

В Україні офіс ТОВ «СОК ТРЕЙД» почав свою роботу в 2003 році і обслуговує сотні клієнтів, більшість з яких є лідерами в обраній галузі. Фахівці сервісного відділу мають багаторічний досвід роботи і проходять періодичну стажування на заводах виробників, що дозволяє забезпечувати гарантійне і післягарантійне обслуговування в найкоротші терміни і на високому рівні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-