Держфінінспекція Дніпропетровщини усунула порушень на  7 млн грн

Держфінінспекція Дніпропетровщини усунула порушень на 7 млн грн

1022
Ukrinform
Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області впродовж січня- березня цього року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 7 млн грн. 

Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат, недостач ресурсів на суму майже 5 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Дніпропетровській області.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 32 управлінські рішення. 

Інспекцією пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 9 млн грн. 

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 4 досудові розслідування і вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 26 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках. Також за поданням інспекції в одному випадку зменшено бюджетних асигнувань на суму 700 тис. грн.

За порушення фінансової дисципліни 45 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 32 – до дисциплінарної та матеріальної.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено інформацію на суму майже 4 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>