Інтернет-магазин «Розетка» презентував серію кулінарних видань

Інтернет-магазин «Розетка» презентував серію кулінарних видань

Укрінформ
Український онлайн-магазин «Розетка» оновив асортимент кулінарних книг. До нього входять видання, присвячені італійській, французькій та азіатській кухням.

Кулінарія залишається чи не найбільш популярною тематикою серед книг для дому та побуту. Справа ще й у тому, що цим так чи інакше займаються майже всі. Інша справа, що кожен ставиться до приготування страв по-своєму.

Цілком зрозуміло, що кухня будь-якого народу поступово змінюється. Деякі страви дійшли до наших днів майже без змін, деякі помітно змінилися. Звичайно, можна цілком успішно готувати, користуючись рецептами багаторічної давності. Однак простіше і практичніше керуватися свіжими рекомендаціями, адаптованими до нинішнього часу. Вони враховують продукти, які зараз вживають люди, а також сучасні методи приготування їжі.

Щорічно світова кулінарна бібліотека поповнюється новими виданнями. Лише за останній рік було випущено чимало вартих уваги творів. Як приклад можна навести кілька книг знаменитих авторів. Вони відразу стали дуже популярними в категорії книг для дому та побуту.

Нове видання презентував і Джеймі Олівер — британський шеф-кухар зі світовим ім'ям. Його перу належить вже близько двох десятків відомих кулінарних витворів. Представлена в минулому році книжка називається «Заощаджуємо з Джеймі». Розуміння правильної економії автор розшифрував в підзаголовку: «Купуємо з розумом. Готуємо зі смаком. Менше викидаємо».

Важлива особливість нинішньої готування — застосування нової кухонної техніки. Зараз все більше творів присвячується саме такій кулінарії. Наприклад, створюється чимало збірок рецептів і порад для приготування їжі за допомогою сучасних агрегатів. Зокрема, мультіварок, пароварок, мікрохвильових печей, грилю. Є навіть література про готування за допомогою блендера.

Крім універсальних збірників рецептів варто звернути увагу на спеціалізовані збірники. Наприклад, існують книжки про приготування в мультиварці смачної, здорової їжі для дітей. Набори дієтичних або пісних рецептів, добірки простих і апетитних експрес-страв. А навесні особливо цікавим буде видання про страви пасхального столу, які можна зробити в мультиварці.

Твори по кулінарії відносяться до особливої категорії книг для дому та побуту. Це гарний приклад літератури, яку краще мати в паперовому вигляді. Такі книжки повинні бути завжди під рукою. Їх зручно гортати на кухні, під час готування, коли навколо розкладені продукти. Зараз існує величезна кількість сучасних видань, присвячених приготуванню їжі.

Щоб знайти найкраще видання з кулінарії, не потрібно вирушати в подорож до книгарень. Зробити це можна в інтернет-магазині «Розетка». Зараз тут представлено велике різноманіття літератури для дому та побуту. Доступно понад дві тисячі книжок, присвячених кулінарним питанням. Кожна з них супроводжується докладним описом змісту та особливостей видання.

Повна версія публікації доступна на B2Blogger.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-