TPA Horwath опублікувала огляд «Інвестиції в Австрії у 2016 році»

TPA Horwath опублікувала огляд «Інвестиції в Австрії у 2016 році»

835
Ukrinform
Одна з найбільших консультаційних податкових та аудиторських компаній в Австрії «TPA Horwath» опублікувала податковий огляд ряду країн «Інвестиції в ... у 2016 році». На додаток до «Інвестицій в Австрії у 2016 році», в який уже включено огляд усіх змін внаслідок податкової реформи 2015/2016 років, в огляді також представлені податкові системи Албанії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини та Словенії.

Нинішній економічний розвиток в країнах Центральної і Південно-Східної Європи призводить до постійних змін в податкових системах. Численні реформи, яких зазнають компанії та інвестори, є тому результатом.

Щорічно TPA Horwath формує огляд найважливіших змін для одинадцяти країн Центральної та Південно-Східної Європи (Албанія, Австрія, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина і Словенія).

Огляд «Інвестиції в ... у 2016 році» дає найбільш значущу інформацію про корпоративні форми, корпоративний податок, податок на прибуток і ПДВ у відповідній країні, поточні податкові пільги, а також центральні положення Угоди про уникнення подвійного оподаткування. «Інвестиції в Австрії у 2016 році» вже містить огляд всіх реформ за результатами податкової реформи в 2015/2016 роках.

Усі довідники публікуються на німецькій та англійській мовах, а також їх можна замовити безкоштовно на сайті www.tpa-horwath.com у форматі PDF або в друкованому вигляді.

***

Цифри і факти про TPA Horwath:

TPA Horwath є однією з провідних податкових консультаційних та аудиторських сервісних компаній в Австрії, а також в Центральній і Південно-Східній Європі. У нас працюють близько 500 людей в дванадцяти офісах в Австрії.

Крім офісів в Австрії, TPA Horwath Group має представництва в десяти країнах (Албанія, Болгарія, Хорватія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чехія і Угорщина), наймаючи в цілому близько 520 людей в чотирнадцяти офісах у цих країнах. В цілому близько 1000 співробітників працюють на TPA Horwath Group в одинадцяти країнах.

Наші послуги включають в себе податковий консалтинг, аудит та консультування.

TPA Horwath Group є членом Crowe Horwath International. До цієї міжнародної асоціації входять більше 190 юридично самостійних і незалежних податкових бухгалтерів, аудиторів і консультантів з управління, а також фірм, які надають  консультаційні послуги. Наші клієнти мають доступ до професійних послуг першого класу у всіх економічно важливих містах і регіонах.

Маючи більше 720 офісів у більш ніж 120 країнах, Crowe Horwath International входить до «Топ-десяти» консультаційних мереж по всьому світу.

Детальнішу інформацію можна знайти на наших вебсайтах:

www.tpa-horwath.at

www.tpa-horwath.com

Подальші запити:

Для отримання інформації прохання звертатися до речниці MAS BSc Bakk. Ізабель Еліас.

Тел. +43 (01) 588 35-217, isabell.elias@tpa-horwath.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>