SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight #накавуздругом: Марина Порошенко зустрілась із хворим на ДЦП переселенцем - 24.02.2016 11:20 — Новини Укрінформ
#накавуздругом: Марина Порошенко зустрілась із хворим на ДЦП переселенцем

#накавуздругом: Марина Порошенко зустрілась із хворим на ДЦП переселенцем

1202
Ukrinform
У рамках соціальної ініціативи #накавуздругом дружина Президента України Марина Порошенко зустрілася з хворим на ДЦП Романом Кисляком.

Під час зустрічі за чашкою гарячого напою в столичному кафе співрозмовники обговорили проблеми людей з особливими потребами, підкреслюючи важливість змін у ставленні українців до таких людей.

Марина Порошенко випила кави із хворим на ДЦП переселенцем

Фото: Михайло Марків/Укрінформ

Також Роман розповів дружині Президента про свою активну громадянську діяльність, зокрема про допомогу дітям, людям літнього віку та пораненим бійцям в окупованому Донбасі.

На згадку про зустріч Марина Порошенко подарувала переселенцеві, який працює таксистом у Львові, відеореєстратор.

Нагадаємо, акція #накавуздругом, у рамках якої українці запрошують на каву людей з обмеженими можливостями, розпочалася після того, як Романа Кисляка вигнали з львівського ресторану, а Марина Порошенко публічно запросила його на зустріч "за філіжанкою кави".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-