Мобільний оператор Інтертелеком запропонував смартфон з CDMA, GSM і 3G інтернетом

Мобільний оператор Інтертелеком запропонував смартфон з CDMA, GSM і 3G інтернетом

1166
Ukrinform
Двостандартний смартфон (CDMA і GSM) Lenovo A330E запропонував абонентам «Інтертелеком» в якості першого в Україні коробкового рішення. Ціна рішення, що включає смартфон з доставкою, вигідний тариф на голосові послуги і 3G інтернет без контракту, становить 1999 грн. Оформити покупку можна на сайті «Інтертелекому».

Lenovo A330E здатний одночасно працювати в мережах CDMA і GSM. Користувачам більше не потрібно відмовлятися від звичного номера або «обростати» додатковими гаджетами при переході на CDMA стандарт. З двома операторами в одному смартфоні можна спілкуватися і користуватися високошвидкісним 3G інтернетом від «Інтертелеком» з найкращою територією покриття в Україні ще активніше.

Смартфон працює на базі двоядерного процесора Qualcomm з частотою 1 200 Мгц, який забезпечує пристрою відмінну продуктивність — Lenovo прекрасно впорається з офісними додатками, онлайн сервісами і мобільними іграми. 5-ти дюймовий екран забезпечує зручність в користуванні смартфоном, а батарея на 2 000 мАг — цілий день активної роботи або до трьох днів в режимі економного спілкування.

Двостандартний Lenovo A330E дозволяє абоненту доповнювати мобільний номер GSM найбільш підходящим тарифним планом від «Інтертелеком». В поєднанні з 3G тарифами можна вільно користуватися безлімітним мобільним інтернетом в будь-якій області України. А підключаючи одну з голосових пропозицій, кожен абонент може отримати до 1 000 хвилин в подарунок для дзвінків на всі мережі, а також безлімітно телефонувати на місцеві міські номери та номери інших абонентів «Інтертелеком».

«Поява коробкового рішення Lenovo скоротила процес підключення до голосових і 3G послуг до двох кліків, — підкреслив генеральний директор компанії «Інтертелеком» Борис Акулов. — Безконтрактне підключення забезпечує абоненту простий і зручний старт користування послугами, і це саме те, до чого ми прагнемо — зробити наші продукти і сервіси доступними для користувачів на найбільш привабливих умовах».

Lenovo A330E в коробковому рішенні вже сьогодні доступний на сайті «Інтертелеком» за ціною 1 999 грн.

Довідка:

Компанія «ІНТЕРТЕЛЕКОМ» займає 4 позицію серед мобільних операторів зв'язку в Україні. Оператор надає послуги мобільного зв'язку, фіксованого зв'язку, міжнародного зв'язку та 3G інтернет доступу за технологіями CDMA EVDO Rev. A і CDMA EVDO Rev. B у всіх регіонах України. Використовуючи стандарт CDMA, оператор «Інтертелеком» забезпечує високу якість зв'язку та високу швидкість передачі даних, конфіденційність і екологічну безпеку зв'язку.

Послуги доступні на найширшій зоні покриття серед операторів, які надають послуги 3G інтернет доступу — більш 14000 населених пунктів. Покриттям забезпечені всі обласні центри, великі населені пункти і основні транспортні магістралі країни. Абонентська база оператора на сьогодня складає більше 1 мільйона 283 тис. абонентів.

Регулярні новини можна отримувати через офіційні источники:

intertelecom.ua

facebook.com/intertelecom.ua

vk.com/intertelecom_com

twitter.com/intertelecomua

youtube.com/user/TheIntertelecom

За додатковою інформацією

звертатися до Олени Кульбаба,

спеціаліста зі зв'язків з громадськістю

компанії «Інтертелеком»

+38 048-787-0105 +38 094-947-3105

+38 048743-1132

pr@it.od.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-