Виставка патріотичного плакату «Україна – це ми!»

Виставка патріотичного плакату «Україна – це ми!»

Укрінформ
26 березня 2016 року в Національному Палаці «Україна» під час проведення XX Ювілейної урочистої церемонії вручення премій «ЛЮДИНА РОКУ-2015» буде  організована та проведена унікальна виставка ПАТРІОТИЧНОГО ПЛАКАТУ:  «УКРАЇНА – ЦЕ МИ!».

26 березня 2016 року в Національному Палаці «Україна» під час проведення XX Ювілейної урочистої церемонії вручення премій «ЛЮДИНА РОКУ-2015» буде  організована та проведена унікальна виставка ПАТРІОТИЧНОГО ПЛАКАТУ:  «УКРАЇНА – ЦЕ МИ!». На виставці будуть представлені авторські роботи відомого українського  художника та графіка, арт-директора журналу «Музеї України» Юрія Неросліка. Мета виставки: показати велич і красу нашої землі та пробудити у серцях  українців гордість за свою Батьківщину.

Роботи художника сповнені життєдайної сили, в них висвітлюються актуальні для українського сьогодення теми: героїзм та патріотизм українського народу, велич української нації, стремління України до зростання та розвитку. З полотен плакатів «звучать» заклики любити, поважати та захищати рідну землю, а українці зображені як горда, колоритна, сильна та духовна нація. Саме такі патріотичні роботи є актуальними та важливими у цей надзвичайно важкий для нашої держави період. Вони спонукають любити Україну і пишатися нею, боротися за її щасливе майбутнє.  Адже Україна – це в першу чергу Народ. Україна – це ми!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-