Запорізькому "збройному барону" повернули частину колекції

Запорізькому "збройному барону" повернули частину колекції

Фото
1327
Ukrinform
Відомому запорізькому колекціонеру старовинної зброї Леоніду Петрашину днями поліція повернула менше чверті зразків (277 одиниць зброї) з колекції, що були вилучені з його квартири шість років тому.

Нагадаємо, восьму за величиною колекцію старовинної зброї в Україні у полковника МВС у відставці Петрашина вилучили у 2010 році в рамках кримінальної справи. У її фабулі стверджувалося, що серед екземплярів є знаряддя нещодавнього вбивства. При цьому без належного опису забрали понад 1200 предметів. Інформація про продаж деяких із них почала з'являтися вже через кілька днів, каже Петрашин. Хоча колекція тоді зберігалася у Ленінському районному відділенні міліції.

Запорізькому "збройному барону" повернули частину колекції

Екземпляри зі свого зібрання колекціонер зокрема побачив у телесюжетах з будинків екс-президента Віктора Януковича і екс-генпрокурора Віктора Пшонки після їхньої втечі з країни у 2014 році.

Справа, за якою намагалися судити Петрашина, розвалилася у судах. Більше того, вже майже рік як за нею закінчився термін давності, тож до завершення цієї епопеї залишилася лише формальність.

Фото: Дмитро Смольєнко/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>