Глобальний онлайн-кінотеатр ivi.ru відтепер і в Україні

Глобальний онлайн-кінотеатр ivi.ru відтепер і в Україні

Укрінформ
Безкоштовний російський сервіс ivi.ru, що пропонує перегляд фільмів у якості HD, тепер відкритий для інтернет-відвідувачів з України, Республіки Білорусь, Казахстану та інших країн СНД.

Безкоштовний перегляд

Каталог фільмів на www.ivi.ru вражає різноманітністю та розмірами — тут точно знайдеться багато цікавого, незалежно від вашого смаку. Будь-які стрічки можна дивитися безкоштовно, в необмеженій кількості. За це глядачу пропонується перегляд перед кіно короткого рекламного ролика. Відключити дану функцію легко за мінімальну плату (близько 200 російських рублів на місяць), купивши статус ivi+ та продовжити насолоджуватись фільмами. Також ivi+ відкриває глядачеві доступ до акційних пропозицій, кіно у розширеному форматі. До того ж, подивитися стрічки, що зараз ідуть у кінотеатрі можна, не чекаючи їх виходу у масовий доступ — за невелику плату користувачу пропонується один чи декілька найсвіжіших фільмів.

Як знайти потрібне кіно?

Усі фільми та серіали на ivi.ru поділені по жанрах та тематичних збірках, що значно спрощує вибір глядача. Якщо ви точно знаєте, яке кіно хотіли б подивитися, на сайті працює зручна пошукова система, куди достатньо ввести повну чи часткову назву стрічки. Сервіс дає можливість обирати із тисяч блокбастерів, трилерів, комедій, мультфільмів, детективів, мелодрам, фантастичних, пригодницьких та історичних фільмів. Тут знайдуться кінострічки як сучасних кіностудій, так і світові шедеври, що давно стали класикою кінематографу. Аби потрапити на сайт та насолодитися приємним дозвіллям, достатньо пристрою з доступом до мережі інтернет: планшету, ноутбуку, комп’ютеру, телевізору чи смартфону. Не відкладайте для себе світові та українські прем’єри, дивіться їх прямо зараз у одній з найбільших в Європі онлайн-бібліотек.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-