Освітній стартап Preply починає працювати в Бразилії

Освітній стартап Preply починає працювати в Бразилії

Укрінформ
Preply, майданчик для пошуку локальних і онлайн-репетиторів, активно залучає португаломовних користувачів до співпраці. Вже зафіксовані перші платежі в бразильських реалах.

Preply став одним з небагатьох українських стартапів разом із Jooble і Depositphotos, що був заснований у Бразилії. Це найбільша країна на південноамериканському континенті з населенням 206 100 000 жителів (дані Світового банку за 2014 рік).

Користувачі з Бразилії користувалися послугами репетиторів на платформі Preply і раніше. У першу чергу, для вивчення англійської мови через Skype і пошуку носіїв у США, Канаді, Великобританії та Австралії. «За обсягами ВВП Бразилія на континенті поступається лише США, займаючи дев'яту позицію у ТОП-10 найбільших економік світу, — зазначив Кирило Біга, співзасновник та керуючий партнер Preply. — Помірний рівень конкуренції на місцевому ринку дозволить нам дуже швидко примножити базу користувачів».

За даними Statista, в Бразилії більше половини жителів мають доступ до інтернету, і частка connected people продовжує зростати приблизно на 5 % за рік. Незважаючи на прийнятний рівень поширення інтернету, в країні є популярною і звична модель навчання, коли учні воліють зустрічатися з репетитором особисто. На платформі Preply реалізований механізм пошуку викладачів, що знаходяться в безпосередній близькості (на підставі інформації про поштовий індекс).

Щоб говорити з місцевим населенням однією мовою в прямому і переносному сенсі, Preply розраховує залучати в київський офіс бразильських студентів. Перший стажист, Люсія, вже активно знайомиться з українськими традиціями. Наприклад, на Водохреща дівчина із сонячної Бразилії знайшла в собі сили взяти участь в купанні у крижаній воді. Серед обов'язків Люсії — проведення маркетингових досліджень на рідному для неї ринку та підтримка репетиторів португальською мовою.

Вихід на новий ринок торкнувся і технічної частини команди Preply. На даний момент освітня платформа повністю локалізована на португальську мову. Це дає нову ступінь свободи як для мешканців найбільшого за площею і населенням держави Південної Америки, так і для багатомільйонної когорти носіїв португальської мови в усьому світі. Всі інші користувачі отримують унікальну можливість приступити до вивчення шостої за поширеністю у світі мови.

В якості платіжного засобу на додаток до використовуваних раніше національних валют тепер приймається бразильський реал (BRL). Розрахуватися за послуги викладача можна банківською картою або за допомогою PayPal.

Тільки за один місяць на освітньої платформі Preply проводиться близько 10 000 годин занять — понад 47 000 відвідувачів знайшли викладача і підвищили рівень своїх знань, а близько 17 000 зареєстрованих репетиторів отримали можливість додаткового заробітку в глобальному масштабі. На даний момент для вивчення доступно 27 мов світу, 13 популярних шкільних предметів, а також заняття з акторської майстерності, музики та малювання.

Про компанію Preply

Preply (Preply.com) — сервіс для пошуку репетиторів. Він заснований в квітні 2013 року. Країни присутності Preply: Україна, Росія, Білорусія, Казахстан, Польща та Бразилія. На даний момент сервіс залучив близько 17 000 репетиторів і понад 47 000 учнів.

Перевага платформи — можливість вибрати репетитора не тільки із місцевих педагогів, але й онлайн-репетиторів практично з будь-якої країни світу. Тут можливі різні географічні варіанти: англійську дистанційно цілком може викладати студент з Південної Африки, який проживає в Нижньому Новгороді.

Оплачувати заняття можна за допомогою платформи, вартість заняття репетитор визначає самостійно. Заняття проводяться локально і через Skype. Заняття через Skype користуються великою популярністю і складають до 70 % з усієї кількості замовлень сервісу. Залежно від кваліфікації та міста проживання ціни коливаються від $1 до $100 на годину. Preply бере 100 % вартості першого уроку як оплату сервісу і надає стовідсоткову гарантію повернення коштів або заміни репетитора у разі необхідності. За нове заняття стягується комісія від оплати у розмірі 18-33 %, у платформі реалізована програма лояльності — чим довше викладач з Preply, тим меншу комісію він платить.

Спочатку Preply допомагав знайти локального або скайп-викладача тільки з англійської, незабаром команда додала іноземні мови, а з вересня 2015 року на платформі можна знайти репетитора із будь-якої дисципліни шкільної програми чи педагога для власного розвитку (вокал, скрипка, фортепіано і т.д.).

У планах компанії — нарощувати експансію в розвинені країни Західної Європи, що в короткостроковій перспективі розширить аудиторію на 700 млн. чоловік.

Контакти для ЗМІ:

Генеральний Кирило

директор:Біга, +38 (044) 392-29-82

kirill@preply.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-