Асортимент інтернет-магазину «Розетка» доповнено традиційною літературою

Асортимент інтернет-магазину «Розетка» доповнено традиційною літературою

799
Ukrinform
Інтернет-магазин «Розетка» запропонував власним клієнтам книжковий відділ, в рамках якого можна вибрати з 15 000 видань. В асортименті доступна як спеціальна, так і художня література.

У 2015 році традиційна література все ще вважається класичним засобом для розважального та освітнього читання. Електронні пристрої склали конкуренцію друкованим виданням, але не змогли замінити їх повністю. Продажі паперових книг торік помітно виросли, оскільки вони стали частиною сучасної культури.

Широкий асортимент електронних читальних пристроїв подарував покупцям свободу вибору: тепер вони можуть віддати перевагу як друкованим виданням, так і довіритися електронним чорнилам, які теж не сліплять і не стомлюють очі. Але паперові книги все одно користуються широким попитом, так як вони більш звичні для багатьох покупців.

Класична книга залишається одним з найкращих подарунків: гармонійно оформлене зібрання творів улюбленого автора, альбом чи енциклопедія будуть позитивно сприйняті іменинником або ювіляром.

Інтернет-магазини спрощують процедуру придбання літератури завдяки зручній формі пошуку. Спеціальні фільтри допомагають вибрати бажане видання за прийнятною ціною.

Поціновувачі книг не збираються замінювати їх на електронні пристрої. Тим більше що друковані видання не перетворилися на музейний експонат. Одним з найбільш зручних способів поповнення особистої літературної колекції — придбання книг в онлайн-магазинах.

Інтернет-магазин «Розетка» дозволяє покупцеві вибрати бажане видання з різноманіття доступних книг. Зручний механізм пошуку разом із системою фільтрів дозволять не витрачати на покупку багато часу. В асортименті доступні дитячі книги, а також художня, технічна та спеціальна література.

Повна версія публікації доступна на B2Blogger.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-