SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Воєнна зима у бліндажах - з "братами меншими" - 15.01.2016 10:28 — Новини Укрінформ
Воєнна зима у бліндажах  -  з "братами меншими"

Воєнна зима у бліндажах - з "братами меншими"

1234
Ukrinform
На передовій воїни, крім того, що ведуть цілодобові спостереження за ворогом і відбивають атаки, як можуть, облаштовують власний побут. Усе це в умовах, коли за добу температура може змінитися з -20 до +5 градусів Цельсія, сніг перетворюється на болото, траншеї та спостережні пункти підтоплює, потім багнюка знову замерзає, утворюючи ковзанку.

У бліндажі та на імпровізованій кухні майже постійно палає вогонь у печі, аби зміна, яка повернеться зі спостережних пунктів чи виходу, мала змогу випити гарячого чаю та відпочити у теплому бліндажі. Чергові у таборі, крім того, що дбають про безпеку, стежать за тим, щоб вистачало дров.

Сутеніє рано, і готувати їсти часто-густо доводиться в умовах світломаскування – на кухні ледь жевріють саморобні масляні лампадки.

Разом із бійцями живе кошеня Патрон, якого, ледь живого, три місяці тому приніс собака. Воно добряче підросло і вже привело подружку – Сєпу. 

Будні бійців АТО

Фото: Олена Худякова/Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>