ЄС готує ще понад мільярд євро на кредити українським виробникам

ЄС готує ще понад мільярд євро на кредити українським виробникам

783
Ukrinform
Європейський союз підготував для України програму фінансової допомоги, згідно з якою Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк виділять більше одного мільярда євро кредиту, які через українські банки підуть на кредитування українських виробників. Програма запрацює в першому кварталі 2016 року. Також буде виділено 95 млн євро безпосередньо від ЄС.

Про це журналістам розповів керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Приблизний обсяг допомоги (від ЄБРР та ЄІБ - ред.) - більше одного мільярда євро, також ідеться про допомогу безпосередньо від ЄС на суму 95 млн євро", - сказав де Гроот.

За його словами, ці гроші будуть виділятися місцевим українським банкам для кредитування українського бізнесу, що потребує допомоги в технічному переоснащенні виробництва товарів відповідно до експортних вимог ЄС.

Читайте також: ЄС може виділити €90 мільйонів на децентралізацію

"Ми сподіваємося, що ця програма розпочне роботу в першому кварталі 2016 року", - підкреслив де Гроот.

Для отримання цих кредитів компанії повинні будуть представити бізнес-план, який буде перевірятися інвестором. Відсоткову ставку по кредитах де Гроот не уточнив, просто зазначивши, що "ці фінанси видаватимуть на досить добрих умовах".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-