Бізнес-омбудсмен уже готовий приймати скарги на держвладу та чиновників

Бізнес-омбудсмен уже готовий приймати скарги на держвладу та чиновників

513
Ukrinform
Рада бізнес-омбудсмена вже готова приймати скарги від бізнесу на органи державної влади, підконтрольні державні компанії або чиновників.

Про це на брифінгу в Будинку уряду заявив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

«Наша команда буде ретельно розглядати ці скарги, і на основі розгляду скарг ми будемо готувати рекомендації державним органам або державним компаніям, що потрібно виправити, що потрібно зробити, щоб бізнес-клімат в Україні покращився і щоб місцеві інвестори, так і іноземні інвестори вклали в цю країну. Я думаю, інвестиції – це дуже важливий елемент успіху України», - підкреслив він і додав, що скарги прийматимуться тільки на дії держорганів, а не приватного бізнесу. Також, за його словами, офіс бізнес-омбудсмена – це досудовий орган, який не розглядатиме спори, якщо вони паралельно розглядаються в судах.

Як повідомив Альгірдас Шемета скарги можна буде подавати як у звичайній формі, так і через Інтернет. За його словами, все зроблено так, щоб бізнесу було просто і легко поскаржитися на будь-який державний орган, на будь-яке державне підприємство або чиновника.

Читайте також: Боротьбу з корупцією в Україні очолить екс-єврокомісар

Крім того, Рада бізнес-омбудсмена буде публічно звітувати перед суспільством у вигляді квартальних і річних звітів, в яких публікуватимуться найважливіші справи.

Альгірдас Шемета подякував українському уряду за підтримку такого важливого проекту в Україні як Рада бізнес-омбудсмена.

Як повідомляв Укрінформ, інститут бізнес-омбудсмена в Україні створений рішенням уряду 3 грудня.

Альгірдас Шемета обіймав посаду міністра фінансів в уряді Литви з 1997 по 1999 роки, і повторно в 2008-2009 роках. Працюючи на цій посаді, він був висунутий на посаду Єврокомісара - спочатку з питань фінансового програмування і бюджету (2009-2010 рр.), а потім - оподаткування, митних питань, статистики, аудиту та боротьби з шахрайством (2010 - 2014 рр.).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-