Дітям загиблих в АТО оплатять виші - 14.05.2015 14:39 — Новини Укрінформ
Дітям загиблих в АТО оплатять виші

Дітям загиблих в АТО оплатять виші

1049
Ukrinform
Народні депутати ухвалили закон щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, а також дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів чи під час масових акцій громадянського протесту.

Відповідне рішення підтримали у четвер 245 нардепів, передає кореспондент Укрінформу.

Законом, зокрема, встановлюється, що держава забезпечує дітям учасників бойових дій, а також дітям, один із батьків яких загинув або пропав безвісти у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів, до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23-х років, державну цільову підтримку для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних закладах.

Ця ж норма стосується і дітей тих, хто помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО, дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадського протесту. Також відповідна пільга надаватиметься і дітям, зареєстрованим як внутрішньо переміщені особи.

Читайте також: Кияни-учасники АТО не платитимуть за проїзд у метро

Відповідно до закону, державна цільова підтримка для здобуття професійно-технічної та вищої освіти надається у вигляді повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти, соціальної стипендії.

Також державна підтримка вищезазначених категорій населення передбачатиме і безплатне забезпечення підручниками, безоплатний доступ до мереж Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах і безплатне проживання у гуртожитку та інших заходах, затверджених Кабміном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>