У прокуратури Нідерландів достатньо доказів у справі про збитий "Боїнг"

315
Ukrinform
Слідчі, які проводять розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга" на Донбасі, мають достатньо доказів, щоб встановити винних.

Про це в коментарі Укрінформу сказав прес-офіцер прокуратури Нідерландів Вім де Браун.

"Ми впевнені, що нам вистачить доказів, щоб не тільки з'ясувати причини катастрофи, а й встановити винних", - сказав він.

Водночас представник прокуратури не став називати можливі терміни завершення роботи зі збору доказів і свідчень очевидців міжнародною групою, однак підкреслив, що зараз над цим щоденно працює понад 100 спеціалістів.

За його словами, кримінальне розслідування катастрофи Боїнга МН-17, яке проводить прокуратура Нідерландів разом з міжнародними партнерами, триватиме принаймні до кінця поточного року. "Певних часових рамок немає. Це міжнародне розслідування, яке ведеться за складних умов, тому потребуватиме більше часу. Воно триватиме принаймні до кінця року", - сказав прес-офіцер прокуратури.

Він додав, що офіційних висновків наразі немає, оскільки "слідство триває".

Читайте також: У Нідерландах готуються реконструювати Боїнг МН-17

Як повідомляв Укрінформ, у грудні минулого року міжнародні експерти провели пошукові роботи на місці катастрофи малайзійського "Боїнга" рейсу МН-17, збитого сепаратистами на сході України 17 липня. Спеціалісти зібрали уламки, необхідні для реконструкції повітряного судна в рамках слідства. Зараз вони перебувают на нідерландській авіабазі Хільзе Рейен, де будуть проведені експертизи та тривимірна реконструкція повітряного судна.

 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-