Претендентів на директора Антикорупційного бюро залишилося четверо

Претендентів на директора Антикорупційного бюро залишилося четверо

917
Ukrinform
Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро України звузила коло претендентів до 4 осіб.

Таке рішення прийняте на засіданні комісії у п'ятницю, передає кореспондент Укрінформу.

«Комісія вирішила спрямувати 4 кандидатури на проведення спеціальної перевірки згідно із Законом «Про очищення влади», - сказав її голова Рефат Чубаров.

На спецперевірку направили тих кандидатів, які у другому турі співбесід здобули підтримку п'яти і більше членів комісії. Це Яків Варічев, Микола Сірий (в обох - по 5 голосів), Артем Ситник (6 голосів) і Віктор Чумак (7 голосів).

Коли комісія отримає результати спецперевірки, вона остаточно визначиться із двома чи трьома кандидатами, яких подасть на затвердження Президентові. «Я сподіваюся, що в кінці наступного тижня ми вже зможемо зустрітися для проведення останнього етапу конкурсу. Якщо спецперевірку  проведуть до вівторка, то в четвер ми вже можемо проводити засідання», - пояснив секретар комісії Євген Захаров.

Читайте також: Порошенко затвердив зміни щодо діяльності Антикорупційного бюро

Після того як кандидатури буде подано, Глава держави матиме 10 днів, аби остаточно визначитися із кандидатурою директора.

 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-