Кучма: Росія зараз не піде на нас війною

Кучма: Росія зараз не піде на нас війною

579
Ukrinform
Екс-президент Леонід Кучма вважає, що Росія сьогодні не піде на відкритий ввід своєї армії в Україну.

Про це політик сказав, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, під час відкриття виставки у Києві за підтримки його Президентського фонду "Україна".

"Росія сьогодні не піде на відкритий ввід своїх військ в Україну. Вони ж до сьогодні не визнають те, що регулярні російські війська беруть участь. Хоча сьогодні і дурневі зрозуміло, що без російських військових не відбуваються всі ці події", - зазначив Леонід Кучма.

А нинішній масований наступ російської армії він назвав тиском на Україну і її прибічників.

"Це тиск. На Україну насамперед. Щоб ми погодились з тими умовами, які висуває Росія. Це тиск на європейців, на Сполучені Штати Америки - дивіться, я не зупинюсь до тих пір, доки ви не підете на мої умови. Але я не думаю, що світ сьогодні не розуміє, до чого це призведе. Це буде поразка не тільки України, а поразка європейців в тому числі", - підкреслив Леонід Кучма, висловивши сподівання, що "здоровий глузд у європейців переможе боязнь втратити гроші".

"Там часто багато політиків забувають про європейську демократію, європейські цінності, а тільки зразу (міркують): а скільки ж там європейці втратять? А скільки українців повинно загинути, щоб зупинилась ця війна? Бо сьогодні ми вже маємо втрати більші, ніж було за десять років Афганської війни. То хай порахують, хай подивляться під цим кутом зору", - порадив політик.

Читайте також: Кучма: Звернення Путіна до Порошенка - дипломатична уловка

Він також зазначив, що категорично не погоджується, коли кажуть, що українці на Донбасі воюють з росіянами.

"На території України воює Росія з Україною. Я глибоко переконаний, що ми з цього вийдемо більш сильною нацією, більш згуртованою нацією. Бо, як ми бачимо по сьогоднішній ситуації, нам цього не вистачає", - наголосив Леонід Кучма.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-