Радикал Банк допомагає відновлювати об’єкти соціальної сфери у Слов’янську

Радикал Банк допомагає відновлювати об’єкти соціальної сфери у Слов’янську

1586
Ukrinform
За допомоги Радикал Банк у Слов’янську вже відремонтовано загольноосвітню школу №10. На черзі ще три школи та пологовий будинок.

За допомоги Радикал Банк у Слов’янську вже відремонтовано загольноосвітню школу №10. На черзі ще три школи та пологовий будинок.

Військові дії на території Слов’янська залишили понад дві тисячі школярів та близько півтисячі освітян без шкіл. Але в слов’янській загальноосвітній школі №10 навчання розпочалося традиційно першого вересня. Це стало можливим завдяки допомозі РАДИКАЛ БАНК, яке надало фінансову підтримку для відновлення зруйнованих споруд Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, що безпосередньо відповідає за оперативне відновлення зруйнованих споруд у зазначеному регіоні.

Коштом Радикал банку першочергово було відновлено загальноосвітню школу №10, що знаходиться за адресою вул. Бульварна, 6. Тут оперативно відремонтували пошкоджені класи, вікна та двері, щоб діти вже 1 вересня змогли повернутися до навчання та піти на святкову лінійку.

Крім цього, за допомоги РАДИКАЛ БАНК наразі у Слов’янську ремонтують ще 2 школи та пологовий будинок. Керівництво банку активно сприяє реалізації цієї програми соціальної відповідальності. РАДИКАЛ БАНК докладатиме найбільших зусиль і використовуватиме всі доступні йому ресурси, щоб допомагати населеним пунктам Луганської та Донецької областей відновлювати свою інфраструктуру, пошкоджену в ході ведення на їх території бойових дій. Ці регіони сьогодні потрапили у скрутне соціально-економічне становище і є пріоритетними напрямками КСО банку. Втім, комплексна програма соціальної відповідальності компанії передбачає, крім реалізації проектів з відновлення постраждалих міст і сіл, ще й інші заходи, що стосуватимуться і інших важливих сфер життя.

 

ПРО РАДИКАЛ БАНК:

ПАТ "РАДИКАЛ БАНК" засновано у 2009 році. Фінансова установа надає послуги приватним і корпоративним клієнтам, є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Має 52 відділення по Україні, у 2014 році планує відкрити ще 15 відділень. Пропонує клієнтам вигідні умови для депозитів у гривні та валюті. «РАДИКАЛ БАНК» є найактивнішим в Україні банком за іпотеками. У 2013 році зайняв друге місце у рейтингу банків України за темпами росту. З червня 2014 працює під девізом "Банк для всієї родини". ПАТ "РАДИКАЛ БАНК". Ліцензія НБУ No 256 від 18.11.2011 року.

 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-