Інформація ОРТ про Яроша-Президента не помилка, а провокація

397
Ukrinform
Інформацію про нібито перемогу Дмитра Яроша на президентських виборах в Україні, яку поширив російський канал ОРТ, не була результатом помилки або технологічного збою, але наслідком спланованої та підготовленої провокації проти України.

Про це Укрінформу стало відомо з джерел у Службі безпеки України.

«СБУ та Держспецзв'язок у співпраці з українськими IT фахівцями виявили, локалізували та остаточно знешкодили ВПЗ (вірусне програмне забезпечення), вірусну закладку, що повинна була спрацювати у поствиборчий період підрахунку голосів на сайті ЦВК. Зокрема, переможцем виборів з показником 37% і еквівалентом 19 млн виборців мав стати Д. Ярош», - повідомило джерело Укрінформу у профільному підрозділі служби безпеки України, що побажало залишитися інкогніто.

За словами джерела, вірус було знешкоджено за 40 хвилин до виходу сюжету ОРТ в ефір. Очевидно, про це не встигли дізнатися у Москві, адже нічого не зашкодило ОРТ подати в ефірі «фейкову» новину, яка за фактом навіть не відбулася.

Ту обставину, що ОРТ в черговий раз поширило цинічну брехню, підтвердили й в ЦВК України. Завідуючий відділом ЦВК по взаємодії зі ЗМІ Костянтин Хівренко зауважив, що інформація, яка була розміщена на телеканалі ОРТ, є черговим елементом інформаційної війни, на додаток до «гарячої» війни проти України, яка триває в східних областях.

«Насправді попередні результати голосування надходять в штатному режимі. З практики проведення виборчих кампаній в мирних умовах такі результати надходять до ЦВК протягом від 3 до 5 днів, але й вони ще не є офіційними результатами. Офіційні результати голосування встановлюються на основі оригінальних протоколів окружних виборчкомів з "мокрими" печатками не пізніше 10 дня від дня голосування», - сказав представник ЦВК.

Як вже повідомляв Укрінформ, за попередніми результатами екзит-полів, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош не увійшов в першу десятку кандидатів у президенти й набрав не більше 1 відсотка голосів виборців.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-