5 дуже смішних книжок для тих, хто вивчає англійську

5 дуже смішних книжок для тих, хто вивчає англійську

Укрінформ
Перетворіть процес свого навчання на щось приємне - почніть читати кумедні англійські книжки! Заразом Ви почнете розуміти англійський гумор!

«Білий тигр» Аравінд Адіга / «The White Tiger» Aravind Adiga

Ця книжка викликала у світі хвилю емоцій: одні захоплювалися та плескали в долоні, а інші – обурювалися. Книга про Індію, таку як вона є: країну, де світло завжди відступає перед мороком, а страх і жахіття йдуть поряд із гумором, жартами та веселощами. Мова проста та зрозуміла, відсутні важкі граматичні конструкції.

2. «Флоузи, або кров предків» Том Шарп / «The Throwback» Tom Sharpe

Том Шарп має дивовижний гумор і неповторний стиль. Одного разу батько та син закохуються в маму та дочку. Тепер життя точно не буде колишнім. Словник для читання знадобиться, проте заглядати до нього через кожне слово не доведеться.

3. «Рай десь поруч» Фенні Флегг / «Can’t Wait to Get to Heaven» Fannie Flagg

Книжка мудра, добра та смішна. Ось Елнер піднялася на дерево, щоб зірвати плодів, а в наступну мить уже спілкується з Господом.  На Землі ж без неї починається творитися таке!

4. «Автостопом по Галактиці» Дуглас Адамс / «The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy» Douglas Adams

Ця книжка складніша за інші книжки у цій добірці, для читання точно знадобиться словник, проте воно того варте – в оригіналі всі жарти сприймаються інакше, ніж у перекладі.

5. «Пам’ятаєш мене?» Софі Кінселла / «Remember Me?» Sophie Kinsella

Лексі прокинулася в лікарні і нічого не пам’ятає: як тут опинилася, чим досі жила останні три роки, як встигла перетворитися з невдахи в красуню з успішною кар’єрою та чоловіком-мільйонером. Радіти б, так ні: Лексі намагається у всьому розібратися. Читається на одному подиху.

Тільки хороших емоцій Вам при прочитанні та успіхів у вивченні англійської!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-