Харків'янин Абдієв приніс Україні «бронзу» на першості Європи з греко-римської боротьби

У Римі (Італія) проходить молодіжний чемпіонат Європи зі спортивної боротьби (спортсмени до 20-ти років).

Третю нагороду до скарбнички збірної України з греко-римської боротьби приніс харків'янин Руслан Абдієв, передає Укрінформ.

Українець став бронзовим призером у ваговій категорії до 82 кг, поборовши у сутичці за 3-тє місце представника Швеції Хамзу Сертканлі (3:0).

Як повідомлялося, днем раніше «золото» континентальної першості здобув харків'янин Михайло Вишнивецький (130 кг), а «бронзу» виграв мукачівець Олег Халілов (63 кг).

У четвер, 30 червня, в італійській столиці визначаться перші переможці та призери у жіночій боротьбі.