У КМДА розповіли, за яких умов Житній ринок віддадуть в оренду

У КМДА розповіли, за яких умов Житній ринок віддадуть в оренду

Укрінформ
Частину приміщення Житнього ринку здадуть в оренду тільки за умови, що там працюватиме продуктовий ринок.

Як передає Укрінформ, про це повідомили у Департаменті підприємництва та розвитку промисловості КМДА.

"Місто ухвалило рішення здати частину площ Житнього ринку, який є комунальним майном, в оренду приватним власникам. Але за умови, що на першому поверсі залишиться традиційний продуктовий ринок, облаштований за сучасними умовами", - зазначається у повідомленні.

У Департаменті підкреслили, що Житній ринок на Подолі – один із найстаріших ринків столиці. Нинішнє його приміщення було збудоване у 1980 році. І сьогодні, після понад 40 років експлуатації, потребує капітальної реконструкції.

Читайте також: У Києві стався конфлікт на ринку «Столичний» - лунали вибухи

«Головна вимога до орендаря – на першому поверсі Житнього ринку має працювати ринок для традиційної торгівлі продуктами харчування. Мають бути облаштовані сучасні та комфортні для покупців і підприємців торговельні місця. Друга важлива річ – потенційний орендар буде визначений через аукціон Prozorro за принципом найбільшої ставки, яка поповнить бюджет столиці. Крім того, задача орендаря – залучити інвестиції на реконструкцію приміщення ринку», – зазначили в Департаменті підприємництва та розвитку промисловості.

Процедура передачі в оренду, за умови визначення переможця на відкритих торгах, відбуватиметься відповідно до закону «Про оренду державного та комунального майна».

Як відомо, до комунальної власності міста належать сьогодні такі столичні ринки: Володимирський, Бессарабський та Житній.

Фото: the-village

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-