У Києві завершився весняний призов: скількох забрали в армію

У Києві завершився весняний призов: скількох забрали в армію

Укрінформ
За результатами весняної призовної кампанії 2021 року в Києві було призвано 557 осіб.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час пресконференції у Києві розповів заступник голови КМДА, голова міської призовної комісії Петро Пантелеєв.

"У квітні-червні цього року проводився призов. Місто Київ виконало той план, який був доведений. Було призвано 557 осіб. Ці люди були спрямовані до Збройних сил, до Національної гвардії, до Державної прикордонної служби і Державної спеціальної служби транспорту", - сказав Пантелеєв.

Читайте також: Кількість резервістів тероборони у Києві треба збільшити у 10 разів – експерт

Як зазначив військовий комісар Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Сергій Клявлін, до Збройних сил України було призвано 288 осіб, до Національної гвардії - 160, до Держприкордонслужби - 89 і до Державної спеціальної служби транспорту - 20 осіб.

"Призовна кампанія у нас пройшла досить спокійно. Хочу відмітити достатньо високу явку громадян на призовні дільниці. Вцілому ми викликали на призовні дільниці по місту Києву 49 тисяч громадян, з'явилося більше 12 тисяч громадян, мешканців міста Києва, з яких було призвано - 557 громадян, для проходження строково військової служби", - сказав Клявлін.

Читайте також: Резервісти мають змогу будувати одночасно цивільну кар'єру і військову – Генштаб ЗСУ

Він додав, що 10 719 громадян отримали відстрочку від призову.

Як повідомлялося, в Україні 1 квітня розпочався весняний призов на військову строкову службу.

Згідно з указом Президента, весняний призов триватиме до червня.

Фото: Міноборони

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-