Антимонопольний комітет перевірить ціни на столичне таксі

Антимонопольний комітет перевірить ціни на столичне таксі

Укрінформ
Північне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало дослідження щодо дотримання учасниками ринків організації та надання послуг з перевезення пасажирів у м. Києві конкурентного законодавства.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова відділення Олексій Хмельницький у Фейсбуці.

За його словами, відомство отримало багато скарг на різке зростання вартості замовлення таксі в Києві в перший день жорстких карантинних обмежень 5 квітня і не могло їх проігнорувати.

Читайте також: Перевізники розповіли про ситуацію з проїздом у столичних маршрутках

«Тим більше, що ситуація може свідчити про наявність в діях перевізників та особливо організаторів таких перевезень можливих ознак порушення, передбаченого частиною третьою статті 6 Закону Украйни «Про захист економічної конкуренції» (антиконкурентні узгоджені дії суб’єктів господарювання) та/або частиною першою статті 13 Закону Украйни «Про захист економічної конкуренції» (зловживання монопольним становищем)», - підкреслив Хмельницький.

Він зазначив, що особливо вразила киян цінова політика таких компаній, як Uber, Bolt та Uklon, що мають найбільшу частку замовлень у Києві. Хмельницький нагадав, що перші дві компанії мають іноземне коріння та працюють через відповідні додатки.

Як повідомляв Укрінформ, київські таксисти у понеділок, 5 квітня, втричі підвищили ціни через обмеження на проїзд у громадському транспорті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-