За якими документами можна прийти у столичні центри адмінпослуг під час карантину

За якими документами можна прийти у столичні центри адмінпослуг під час карантину

Список
Укрінформ
У приміщеннях київських Центрів надання адміністративних послуг із 20 березня надаються лише надзвичайно важливі послуги.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє КМДА.

«Задля упередження стрімкого розповсюдження коронавірусної хвороби було прийнято рішення тимчасово обмежити доступ до Центрів надання адміністративних послуг. Із 20 березня у приміщеннях ЦНАПів м. Києва надають лише термінові послуги», – заявила директорка Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Шамрай.

За її словами, під час особистого візиту до ЦНАПа можна отримати такі адміністративні послуги:

  • видача готового паспорта громадянина України у формі ID-картки та закордонного паспорта;
  • видача паспорта громадянина України в разі вклеювання фотокартки;
  • повернення паспорта громадянина України (свідоцтва про народження, якщо подавався оригінал) у разі реєстрації місця проживання;
  • видача готового дозволу на працевлаштування;
  • комплексна послуга при народженні дитини: (прийом, видача): свідоцтво про народження дитини; отримання соціальної допомоги; реєстрація місця проживання дитини (якщо заявник наполягає); посвідчення багатодітної сім’ї (якщо заявник наполягає);
  • дозвіл на працевлаштування іноземців та посвідка на тимчасове проживання (облаштовано скриньку для прийому пакету документів) можна подати через скриньку для документів, яка розміщена на вході до ЦНАПів.

«Ми просимо заявників із розумінням та відповідальністю поставитися до обмежувальних заходів, введених у столиці, та дотримуватися простих рекомендацій», – зазначила Шамрай.

Як повідомляв Укрінформ, з 23 березня у Києві встановлюється червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-