Прокуратура вимагає повернути державі комплекс «Ніжинського комбінату хлібопродуктів»

Прокуратура вимагає повернути державі комплекс «Ніжинського комбінату хлібопродуктів»

Укрінформ
Прокуратура Києва вимагає повернути у державну власність незаконно відчужений комплекс «Ніжинського комбінату хлібопродуктів».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«Прокуратура міста Києва у судовому порядку домагається повернення у державну власність цілісного майнового комплексу Державного підприємства «Ніжинський комбінат хлібопродуктів», площею 26 тис. кв.м., розташованого у м. Ніжин Чернігівської області», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вказане підприємство відноситься до об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, тому, згідно з Законом України, не підлягає приватизації.

Читайте також: САП повідомила про підозру керівнику організації ЗСУ на Львівщині

Водночас, як встановлено прокуратурою міста Києва, попри встановлену законодавством заборону на відчуження вказаного майна, наприкінці 2018 року об’єкт реалізовано як податкову заставу, перепродано за ціною у 6,5 млн гривень юридичним особам приватної форми власності та передано в іпотеку.

"У зв’язку з викладеним, прокуратура міста Києва звернулась до господарського суду Чернігівської області в інтересах держави в особі Кабінету міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України та Державного підприємства з позовом про визнання недійними правочинів, на підставі яких вказане майно вибуло з державної власності, витребування майна у державну власність та визнання недійсним іпотечного договору", - йдеться у повідомленні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-