Гранти від мера: у Києві започаткували конкурс для навчальних закладів

Гранти від мера: у Києві започаткували конкурс для навчальних закладів

Укрінформ
Щоб заохотити заклади освіти до інноваційних підходів у навчанні дітей, в столиці запроваджено щорічний загальноміський конкурс на отримання грантів Київського міського голови.

Положення цього конкурсу затверджено розпорядженням Київського міського голови № 389, повідомляє офіційний портал Києва.

"Гранти у 200 тисяч гривень – це цільові кошти, що на конкурсній основі надаватимуть закладу освіти для реалізації заявленого проекту. Участь у конкурсі зможуть взяти будь-які комунальні освітні заклади, що фінансуються із бюджету Києва", - зазначили в Київській міськдержадміністрації.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, головним критерієм проектів, що братимуть участь у конкурсі, має бути орієнтованість на головного споживача – дитину.

"Для школярів важлива атмосфера, яка б мотивувала та пристосовувала їх до навчання. Саме тому київська влада відкрита до нових ідей удосконалення освітнього простору, від креативних інтер’єрних рішень до технічних облаштувань", – Мондриївський.

Конкурс відбуватиметься за двома напрямами – «Заклад із ідеєю» та «Новий освітній простір».

Читайте також: МОН розробило новий порядок організації інклюзивного навчання в школах

У першому напрямі оцінюватимуть інноваційний підхід до управлінської діяльності, розробку та впровадження цілісної інноваційної концепції розвитку закладу. За напрямом «Новий освітній простір» грант призначатиметься за створення привабливого, комфортного інтер’єру, сучасні умови для навчання, розвитку та спілкування, архітектуру доступність, умови для інклюзивного навчання та багатофункціонального середовища.

Як зазначили в КМДА, конкурс на отримання грантів міського голови Києва має на меті заохотити різні навчальні заклади - дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Для уникнення конфлікту інтересів до складу конкурсної комісії не можуть бути включені представники комунальних закладів освіти, що беруть участь у конкурсі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-