У Києві капітально відремонтують 18 шкіл та дитсадків

У Києві капітально відремонтують 18 шкіл та дитсадків

Список
Укрінформ
У різних районах столиці капітально відремонтують 18 закладів освіти.
Перелік цих дитячих садків і шкіл затверджено розпорядженням КМДА.

«Усі реконструйовані школи мають стати сучасними, безпечними, креативними та відповідати принципам Нового освітнього простору. Потрібно змінювати суспільну думку про школу – як сіру похмуру будівлю. Це мають бути освітні простори з повним сучасним технічним забезпеченням. Наша мета – поступово змінити на краще усі школи Києва», – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Капітальний ремонт мають завершити до 31 грудня 2020 року. Замовником робіт визначено комунальне підприємство «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції «Київбудреконструкція». Підприємство має отримати вихідні дані для проектування, визначити проектну та генеральну підрядну будівельну організації, забезпечити розроблення, експертизу та затвердження проектної документації, а також подбати про дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

Як підкреслили в КМДА, під час укладання договорів підряду на виконання капремонту слід обов’язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта не менш ніж 10 років, а також безумовне повернення у разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

Згідно з розпорядженням, капремонти зроблять у 7 дитсадках та 11 школах, в тому числі у ліцеї міжнародних відносин №51, спеціалізованій школі №317, ліцеї №33, гімназії 172 та інших.

Читайте також: На місцях реалізують 340 проектів регіонального розвитку – Зубко

У мерії зазначили, що Київ тримає першість в Україні за будівництвом, реконструкцією термомодернізацією та енергоефективністю освітніх приміщень. Так, за останні 4 роки завдяки відкриттю нових шкіл і оновленню створено понад 3,5 тисячі учнівських місць. Крім того, із 2014 року понад 15 тисяч місць з’явилось і в дитсадках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-