Стару будівлю на Подолі реконструюють під відділення екстреної меддопомоги

Стару будівлю на Подолі реконструюють під відділення екстреної меддопомоги

Укрінформ
Будівлю на проспекті Свободи, 22-А реконструюють під відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги № 7 у Подільському районі.

Відповідно до підписаного розпорядження, роботи планується виконати у 2019 та 2020 роках, повідомляє прес-служба КМДА.

«Це дозволить створити належні умови для якісного надання медичних послуг та підвищить комфортність відвідування закладу охорони здоров’я", - зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації В'ячеслав Непоп.

Замовником робіт визначено КП «Інженерний центр», якому доручено в установленому порядку отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт. Також комунальне підприємство має у 2019 році розробити проектну документацію, провести її експертизу та затвердження.

Під час укладання договору підряду на виконання робіт, замовник має передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації не менше 10 років. Також у договорах передбачать безумовне повернення коштів, у разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконання робіт, у сумі завищення.

Читайте також: У Кличка пропонують змінити закон про ЖКГ для захисту прав споживачів

Слід зазначити, що наразі відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги № 7 розміщене у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Подільського району». Виробничі площі, які орендує відділення екстреної (швидкої) медичної допомоги № 7 не забезпечують необхідних технологічних та санітарно-гігієнічних вимог. Наявні площі не дозволяють створити необхідну матеріально-технічну базу відділення та розмістити достатню кількість бригад екстреної допомоги, що негативно впливає на якість та оперативність надання такої допомоги хворим та потерпілим у Подільському районі м. Києва.

Будівля на проспекті Свободи, 22-А побудована у 1964 році, капітальний її ремонт протягом всього періоду експлуатації не проводився. Сьогодні стан приміщень та фасаду будівлі незадовільний, усі внутрішні інженерні мережі потребують заміни, також приміщення потребують перепланування, заміни усіх вікон та дверей.

Разом із тим, у рамках робіт планується добудувати приміщення гаражу для автомобілів швидкої медичної допомоги.

Кошти на проведення робіт передбачені у Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки.

Фото: Wikimapia

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-