У Києві протягом тижня на грип та ГРВІ захворіли майже 12 тисяч осіб

У Києві протягом тижня на грип та ГРВІ захворіли майже 12 тисяч осіб

Укрінформ
У Києві за 11-й тиждень 2019 року зареєстровано 11 943 хворих на грип та ГРВІ.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує прес-служба КМДА.

"Показник захворюваності на грип та ГРВІ складав 403,0 та є нижчим епідемічного порогу на 52,9%. Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на рівні, характерному для цього періоду року", - зазначив він.

За його словами, у столиці спостерігається незначне зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 1,4%, яке відбулося коштом дорослого населення. Так, дітей захворіло – 7 967 осіб (зростання на 0,2%), дорослих – 3 976 осіб (зниження на 4,4%).

«У структурі захворюваності діти становлять 66,7 %, а на попередньому тижні – 65,6%. Серед школярів захворюваність знизилася на 6,2% – 3 321 випадок», – розповів Поворозник.

Він зазначив, що до медичних закладів за 11-й тиждень госпіталізована 151 особа, із них 139 – діти.

«Із початку епідемічного сезону – 1 жовтня 2018 року – у щеплювальних кабінетах приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров’я вакцинацією проти грипу охоплено 35 044 осіб, із них 9 303 – діти», – додав Поворозник.

Він окремо зазначив, що за інформацією Департаменту освіти і науки, наразі у Києві частково призупинено освітній процес у 4 закладах загальної середньої освіти (23 класи).

Читайте також: У Києві грип нижче епідпорогу, але за тиждень захворіли понад 12 тисяч

Як відомо, керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ. Таке рішення на початку поточного року прийняла постійна комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-