Київщина входить до трійки областей-лідерів за обсягом іноземних інвестицій — Президент

Київщина входить до трійки областей-лідерів за обсягом іноземних інвестицій — Президент

Фото
Укрінформ
У Київській області з 2014 року у межах 44 інвестиційних проектів створено понад 110 тисяч робочих місць, і регіон є третім в Україні за обсягом іноземних інвестицій.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку Київської області, що проходить у Броварах, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Київська область - третя в Україні за обсягом прямих іноземних інвестицій. У рамках 44 інвестиційних проектів з 2014-го створено більше 110 тисяч робочих місць, шість індустріальних парків”, - сказав глава держави.

За його словами, у Богуславському районі Київщини було відкрито унікальний для сільської місцевості спорткомплекс для зимових видів спорту з льодовою ареною цілорічного користування; у Бориспільському районі запрацювали офісно-виставковий комплекс «Mitsubishi» та автосервісний центр «VolvoCar – Київ Аеропорт», а у Бородянському районі зведено термінал для зберігання скрапленого газу.

Читайте також: Інвестиції будуть захищені і розвиток виробництва триватиме – Президент

Президент також зазначив, що надходження до бюджетів ОТГ Київської області у 2018 році в середньому збільшилися на 24% порівняно з 2017-им і становили майже 430 мільйонів гривень.

Він підкреслив, що завдяки децентралізації збудовано 17 сучасних амбулаторій у 11 районах Київщини та ОТГ.

Крім того, додав Порошенко, Київщина стала одним із лідерів впровадження інклюзивної освіти - в області діє 41 інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-