КМДА жорстко реагуватиме на порушення протипожежної безпеки

КМДА жорстко реагуватиме на порушення протипожежної безпеки

Укрінформ
У Києві до адміністративного суду направлено 163 позовні заяви на часткове призупинення експлуатації об’єктів через порушення норм протипожежної безпеки.

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

“У Києві жорстко реагуватимуть на порушення правил техногенної та протипожежної безпеки. Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у м. Києві продовжуватиме інспектувати об’єкти та вживатиме заходів у разі системного невиконання відповідних рекомендацій. Так, за результатами обстежень 2018 року подано до адміністративного суду 163 позовні заяви на часткове призупинення експлуатації об’єктів через порушення, що стосуються заходів протипожежної безпеки”, - сказав він.

Пантелеєв нагадав, що 3 лютого київським рятувальникам вдалося ліквідувати надзвичайно складну та масштабну пожежу одного зі складів на вулиці Червоноткацькій, 69. Знадобилося 11 годин, щоб локалізувати пожежу, яка розповсюдилась на 10,5 тис. кв. м складів, і більше як добу для її остаточної ліквідації. До рятувальних робіт залучили 35 одиниць техніки та 140 осіб, витрачено майже три тисячі тонн пального.

«Цієї пожежі та її наслідків можна було уникнути за умови дотримання правил протипожежної безпеки та правильних дій власників. Однак випадки безвідповідального ставлення до протипожежної безпеки значно ускладнюють роботу рятувальників», – сказав він.

Читайте також: За січень у Києві демонтували понад 1300 засобів реклами

За інформацією Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у м. Києві, минулого року проведена перевірка у 6,6 тисячі закладах різного профілю. Виявлено понад 45 тисяч порушень, з яких майже половина – це порушення минулих років, що так і не були усунуті. Найбільш серйозні недоліки – відсутність системи протипожежної автоматики, несправне протипожежне водопостачання, необхідність ремонту або заміни електропостачання, відсутність шляхів евакуації та засобів пожежогасіння.

«Міська влада закликає не чекати проведення перевірок з боку ДСНС і подбати про захист від пожеж: закупити необхідне обладнання, відремонтувати або прибрати прилади, що можуть спричинити пожежу, звільнити евакуаційні шляхи тощо. В іншому випадку – змушені будемо вживати заходів. Це робитиметься для нашої ж із вами безпеки», – підкреслив Пантелеєв.

 Фото: прес-служба КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-