Нацполіція відзавтра стежитиме за порядком на залізничному вокзалі

Нацполіція відзавтра стежитиме за порядком на залізничному вокзалі

Укрінформ
На Центральному залізничному вокзалі у Києві з 20 січня почне працювати Сервісна служба Національної поліції, працівники якої слідкуватимуть за дотриманням громадського порядку.

Про це поінформував голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, повідомляє прес-служба компанії.

«Уже з 20 січня на головному залізничному вокзалі столиці функціонуватиме Сервісна служба Національної поліції. Вона відповідатиме за громадський порядок на вокзалі, її завдання – попереджувати випадки хуліганства, крадіжок та інші злочини. Цілодобове патрулювання вокзалу здійснюватимуть бійці спецпідрозділу з охорони громадського порядку (ТОР)», – зазначив Кравцов.

За його словами, залучення правоохоронців до патрулювання вокзалу станції Київ-Пасажирський пов’язане зі збільшенням випадків жебракування, перебування на вокзалі осіб без постійного місця проживання, несанкціонованої торгівлі на території вокзалу, нелегального обміну валюти та іншими правопорушеннями.

«Усі ці негативні явища створюють незручності нашим пасажирам, а також провокують нарікання на адресу керівництва вокзалу та Укрзалізниці. Сподіваємося, що з початком роботи підрозділу Нацполіції перебування наших пасажирів на вокзалі стане більш безпечним та комфортним», – зауважив керівник Укрзалізниці.

Він також додав, що бійці підрозділу ТОР також забезпечуватимуть безпеку громадян не лише на вокзалі, а й у поїздах, що прибувають на станцію Київ-Пасажирський.

На Центральному вокзалі станції Київ-Пасажирський Сервісна служба Національної поліції розташовуватиметься в кількох приміщеннях. Також на вокзалі встановлено камери відеоспостереження з елементами інтелектуальної відеоаналітики.

Читайте також: Залізничний вокзал Києва можуть передати у концесію - Омелян

Як повідомлялося, внаслідок ліквідації у 2015 році транспортної поліції, яка відповідала за правопорядок на вокзалах та в поїздах, функціонування чергової частини, що знаходилася на території Центрального вокзалу в Києві, було припинено. Це позначилося на оперативності реагування поліції на випадки правопорушень на території вокзалу та в поїздах. Зі створенням Сервісної служби Нацполіції на вокзалі допомога правоохоронців пасажирам надаватиметься оперативніше, переконані в Укрзалізниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-