Будівництво Меморіалу Героїв Небесної сотні завершать у серпні

Будівництво Меморіалу Героїв Небесної сотні завершать у серпні

Укрінформ
Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні – Музей Революції Гідності уклав 22 грудня 2018 року договір генпідряду з ТОВ "Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня "Україна-Реставрація" про будівництво Меморіалу Героїв Небесної сотні.

Про це у середу, 9 грудня, повідомила прес-служба Міністерства культури України.

“Згідно з договором про спорудження меморіалу реконструкцію алеї Героїв Небесної Сотні з облаштуванням пішохідної зони, благоустроєм та озелененням території роботи мають завершитися у серпні 2019 року. Проект передбачає, що дерева, стовпи та інші нерухомі об’єкти, на яких є сліди від куль та які є пам’ятками історії, буде збережено та музеєфіковано”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, територія проектування охоплює алею Героїв Небесної сотні від майдану Незалежності до вулиці Ольгинської, земельну ділянку по алеї Героїв Небесної сотні, 3–5 та частину земельної ділянки по алеї Героїв Небесної сотні, 4.

Рішеннями Київської міської ради у вересні 2017 року, у березні та серпні 2018 року Музеєві Революції Гідності надано три земельні ділянки у Печерському та Шевченківському районах загальною площею 2,6 гектара для будівництва, експлуатації та обслуговування меморіально-музейного комплексу, облаштування та експлуатації пішохідної зони, благоустрою й озеленення території.

В Мінкультури нагадали, що за результатами електронного аукціону, який відбувся 14 листопада, найбільш вигідною економічно було визначено пропозицію ТОВ “Північноукраїнський будівельний альянс” із загальним кошторисом 143, 297 млн грн. Однак її відхилив тендерний комітет, керуючись п. 4 ст. 30 Закону України "Про публічні закупівлі", через невідповідність умовам тендерної документації. Після розгляду оскаржень в Антимонопольному комітеті України переможцем оголошено другого учасника торгів, ТОВ “Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича майстерня “Україна-Реставрація”, який оцінив вартість будівництва меморіалу у 148, 81 млн грн.

Читайте також: Оновлені норми щодо інклюзивності будівель наберуть чинності з квітня - Мінрегіон

Компанія-переможець має досвід виконання таких робіт. 95% їх – це державні замовлення. Зокрема 2016 року товариство виконувало першочергові будівельні роботи, створюючи столичний культурно-мистецький та музейний комплекс “Мистецький арсенал”. У 2017 році капітально відремонтувало та відреставрувало пам’ятку архітектури національного значення “Південна башта” на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. На рахунку компанії також низка реалізованих проектів благоустрою та озеленення Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-