У Києві сьогодні чергують 65 бригад та 384 одиниці снігоприбиральної техніки

У Києві сьогодні чергують 65 бригад та 384 одиниці снігоприбиральної техніки

Фото
Укрінформ
На дорогах і вулицях Києва у вівторок, 8 січня, чергує 384 одиниці снігоприбиральної та допоміжної техніки і 65 бригад з ручного прибирання.

Про це повідомили у КК «Київавтодор», інформує прес-служба Київміськдержадміністрації.

"384 одиниці снігоприбиральної та допоміжної техніки, а також 65 бригад з ручного прибирання підприємств «Київавтодору» чергують сьогодні у столиці, виконуючи роботи із зимового утримання столичних вулиць та доріг", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, малогабаритна спецтехніка та бригади задіяні до роботи на тротуарах, зупинках громадського транспорту, пішохідних зонах, які обслуговують підприємства корпорації.

У «Київавтодорі» поінформували, що у період 5-8 січня було витрачено 3845 тонн солі та 4481 тонн піщано-соляної суміші, а з початку зимового періоду автодорівцями вивезено 32 896 тонн снігу.

384 одиниці снігоприбиральної техніки «Київавтодору» чергують сьогодні у столиці / Фото: https://kyivcity.gov.ua

Крім того, проводиться випробна експлуатація 2 мобільних снігоплавильних установок, закуплених наприкінці 2018 року, та навчання персоналу.

Читайте також: Синоптики дали поради, як не впасти на слизькій дорозі

У КМДА нагадали, що контроль і управління комунальною технікою і персоналом комунальних підприємств здійснюється через новий Єдиний диспетчерський центр, який міський голова Віталій Кличко відкрив у грудні 2018 року. Центр забезпечує опрацювання даних GPS-трекерів, встановлених на спецавтомобілі, для моніторингу розташування, маршруту руху комунальної техніки, і дає можливість відображення у геосистемі місцезнаходження техніки та типу виконуваної роботи. Система дозволяє робити зріз інформації щодо роботи техніки по районах або по кожній окремій одиниці (номерний знак, швидкість, вид авто, вид виконуваних робіт тощо) та оперативно реагувати, спрямовуючи техніку туди, де це найбільш необхідно.

Крім того, міські служби оперативно реагують на звернення мешканців щодо якості робіт з прибирання снігу або обробки вулиць протиожеледними засобами через Контактний центр міста Києва 15-51.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-