Фараон та Ляля: якими рідкісними іменами називали киян цьогоріч

Фараон та Ляля: якими рідкісними іменами називали киян цьогоріч

Укрінформ
У 2018 році в Києві найчастіше новонароджених дівчаток називали Софією, Златою, Марією та Міланою, а хлопчиків — Максимом, Артемом, Олександром та Дмитром.

Про це інформує прес-служба Головного територіального управління юстиції в місті Києві.

“Найпоширенішими іменами за 2018 рік при державній реєстрації народження дітей у місті Києві стали: жіночі імена - Софія, Злата, Марія, Мілана, чоловічі імена - Максим, Артем, Олександр, Дмитро”, - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що серед рідкісних у 2018 році в Києві були такі імена: жіночі - Єсенія, Роксолана, Радана, Тереза, Іріс, Агая, Фаїна, Ясновєда, Златояра, Касандра, Рада, Каталєя, Магдалина, Ляля, Леля, Вія, Мелоді, Кая, Лукерія, Грета, Кармен, Вєста; чоловічі - Азарій, Марсель, Златозар, Сварг, Кипріан, Закарія, Лео, Томас, Самійло, Тадей, Леонард, Соломон, Радомір, Дарко, Северин, Рувин, Кипріан, Оскар, Єремія, Фараон, Михва.

У ГТУЮ Києва пояснюють, що іноді нестандартні імена присвоюються дитині у зв’язку з національними традиціями їхніх батьків.

“Нагадаємо, що відповідно до законодавства заяви про зміну імені приймаються лише стосовно громадян України”, - інформують у відомстві.

Читайте також: Цьогоріч радіодиктант без помилок написали рекордні 311 учасників

Також зазначають, що фізична особа, яка досягла 14-ти років, має право змінити своє прізвище та (або) власне ім'я за згодою батьків або за згодою піклувальника, а особа, яка досягла 16-ти років, має право на власний розсуд змінити своє прізвище та (або) ім’я.

Наголошується, що змінити можна лише ім’я та прізвище, а зміна по-батькові можлива лише у разі зміни батьком дитини свого власного імені.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-