В Україні запрацював е-кабінет водія

В Україні запрацював е-кабінет водія

Фото
Укрінформ
У столиці у п'ятницю, 21 грудня, відбулася презентація електронного кабінету водія.

Про це заявив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Для нас це визначна подія. Сьогодні в Україні у повітря злітають не тільки гелікоптери, а і електронний кабінет водія”, - сказав Криклій.

Він додав, що наразі у кожного охочого з'явиться можливість перевірити наявніс

ть штрафів і сплатити їх.

В Україні запрацював е-кабінет водія / Фото: Данііл Шамкін, Укрінформ

“Також ми сьогодні запустимо історію автомобіля, коли можна буде перевірити інформацію за VIN-кодом за транспортним засобом. Цей сервіс нарешті запрацює і не треба буде перевіряти на слово людину, яка продає транспортний засіб, а можна все це буде перевірити через електронний кабінет. Він точно, гарантовано надасть більш надійну інформацію. Також можна буде перевірити інформацію про водія, яка наявна в нашому державному реєстрі, і що дуже важливо — записатися на отримання адміністративної державної послуги”, - уточнив Криклій.

Читайте також: За два місяці роботи радарів TruCam на водіїв наклали 4 мільйона штрафів

Начальник Головного сервісного центру МВС зазначив, що у подальшому цей електронний сервіс буде доопрацьовуватися.

На сайт можна зайти за посиланням. Також він доступний на Урядовому порталі у розділі “Електронні послуги”. Доступ до е-кабінету здійснюватиметься за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

Проект реалізований у партнерстві Головного сервісного центру МВС та Державного агентства з питань електронного урядування в рамках проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”/TAPAS, що реалізується Фондом “Євразія”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-