Скандальне будівництво на Осокорках: Київрада планує розірвати договір оренди

Скандальне будівництво на Осокорках: Київрада планує розірвати договір оренди

Укрінформ
Депутати Київської міської ради мають розглянути і ухвалити рішення щодо розірвання договору із забудовником на Осокорках - компанією «Контактбудсервіс».

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання Київради.

"Ми повинні розглянути і ухвалити рішення щодо розривання договору оренди земельної ділянки із забудовником "Контактбудсервіс" на Осокорках", - зазначив Кличко. 

Він нагадав, що на останньому засіданні земельна комісія Київради підтримала проект рішення щодо розірвання відповідного договору. За інформацією профільного департаменту КМДА, компанія-забудовник "Контактбудсервіс" винна міському бюджету 65 мільйонів гривень за оренду землі. А освоєння ділянки компанія мала розпочати ще до 2008 року.

Міський голова зауважив, що неодноразово зустрічався з представниками забудовника, громадськими активістами, інвесторами будівництва, залучав до зустрічей і врегулювання цього питання керівників профільних департаментів КМДА

"Я завжди говорив, що компроміс в цій ситуації ми можемо знайти тільки в дискусії. Забудовник апелює до того, що має дозвільні документи на будівництво. Але я звернувся до представників компанії-забудовника зробити детальний макет забудови цієї території з урахуванням інтересів громади навколишніх мікрорайонів. Парки відпочинку, садочки, школи - все це має бути передбачене і побудоване першочергово. Кожен житель повинен знати, як виглядатиме район після забудови", - наголосив мер.

Детальний макет забудови відповідної території, за словами Кличка,  має бути презентований на Містобудівній раді - фахівцям, громадськості, активістам.

Читайте також: Будівництво на Поштовій: Київрада зобов'язала інвестора внести до проекту музей

Відтак, під час останньої зустрічі, цього тижня забудовнику було наголошено, що крапку у конфлікті навколо будівництва на Осокорках має поставити саме Містобудівна рада. І поки вона не ухвалить рішення, ніяких робіт на об’єкті відбуватися не повинно. 

"Забудовник не почув ні міську адміністрацію, ні громадськість. Вчора роботи на будівництві продовжилися. Тому сьогодні ми виносимо на розгляд проект рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на Осокорках. Можливо, так забудовник зрозуміє, що не можна нехтувати інтересами громади, інтересами міста!" - підкреслив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-