Будівництво на Поштовій: Київрада зобов'язала інвестора внести до проекту музей

Будівництво на Поштовій: Київрада зобов'язала інвестора внести до проекту музей

Укрінформ
Київська міська рада припинила інвестиційний договір із забудовником Поштової площі в його чинній редакції та зобов'язала інвестора передбачити у проекті будівництва приміщення для музею.

За це рішення проголосували 95 депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, рішення передбачає, що невиконання інвестором положень оновленого інвестиційного договору є підставою для його розірвання в односторонньому порядку. Окрім того, у разі відмови інвестора внести зміни у договір міська влада може звернутись до суду з позовом про розірвання.

«Інвестор, у свою чергу, має у найкоротші терміни представити альтернативний проект укріплення Поштової. Після того, як проект буде погоджено археологами та всіма сторонами, Департамент охорони культурної спадщини зможе зняти припис на виконання будівельних робіт і інвестор укріпить Поштову, що надасть археологам можливість завершити розкопки», - зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як відомо, у жовтні на засіданні Київради депутати погодились ухвалити рішення щодо припинення інвестиційного договору з інвестором на Поштовій площі за основу, аби надати інвестору можливість запропонувати зміни до проекту рішення. Йшлося про зобов'язання інвестора створити музейний простір та внести це одним із пунктів до інвестдоговору.

Читайте також: Скандальне будівництво: Київрада розірвала договір оренди землі на Андріївському

Тоді представник інвестора заявив про готовність надати відповідні гарантії, підтвердити наміри щодо створення музею і внести відповідні зміни до договору.

21 червня Київрада прийняла рішення щодо збереження артефактів, знайдених під час розкопок на Поштовій площі. Воно, серед іншого, передбачає створення комунального закладу «Центр консервації предметів археології» та проведення міжнародного архітектурного конкурсу.

Фото: прес-служба КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-