Кордон посилено охороняють через міжнародний форум у Києві

Кордон посилено охороняють через міжнародний форум у Києві

1209
Ukrinform
Прикордонники продовжують охороняти державний кордон України в посиленому режимі, у тому числі в період проведення заходів міжнародного рівня.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Щоденно Держприкордонслужба України зосереджує основні зусилля на найбільш завантажених ділянках державного кордону, особливо де спостерігається системний наплив пасажиро-транспортного потоку, та робить все можливе для забезпечення ритмічного функціонування пунктів пропуску та підтримання прикордонної безпеки", - йдеться у повідомленні.

Крім того, посилюються ділянки, на яких фіксується досить активна протиправна діяльність. При цьому прикордонне відомство цілодобово співпрацює з колегами суміжних держав, аби упереджувати протиправні дії по обидва боки кордону

"Основні сили та засоби Держприкордонслужби направлені на укріплення держрубежу в період святкових чи вихідних днів і під час проведення заходів міжнародного рівня", - додають прикордонники. 

Зокрема, один з таких заходів, 9-й Міжнародний форум з енергетики для сталого розвитку, пройде 12-15 листопада в Києві. На зустріч, що організовується під егідою Організації Об’єднаних Націй та Кабміну України, очікується приїзд представників глобальних міжнародних організацій.

Читайте також: Архієпископу РПЦ "закрили" в'їзд в Україну

Зі свого боку Держприкордонслужба провела ряд організаційних та практичних заходів, спрямованих на недопущення проникнення на територію України осіб, які потенційно можуть організовувати або брати участь у заходах щодо дестабілізації ситуації в країні. 

У ДПС також повідомляють, що значно посилено прикордонний контроль і в аеропортах «Бориспіль», «Київ» під час проведення форуму. Спільно з керівниками контрольних служб, аеропортів, інших взаємодіючих органів проведено перевірку готовності пунктів пропуску, їх безперебійної роботи зі здійснення прикордонного контролю учасників і гостей форуму. Активізовано взаємодію з представниками СБУ та інших правоохоронних органів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-