КМДА обіцяє сприяти вирішенню проблем "будинків Войцеховського"

КМДА обіцяє сприяти вирішенню проблем "будинків Войцеховського"

631
Ukrinform
Міська влада Києва забезпечуватиме координацію процесів для врегулювання проблем енергопостачання, виконання технічних умов у будинках на Харківському шосе, 19 та 19-А, дотримання графіку погашення заборгованості за спожиту електроенергію.

А мешканці зазначених будинків мають обрати метод конструктивного діалогу та партнерства, а не радикальних дій. Про це повідомляє КМДА

 "Адже блокування вулиць 31 жовтня спричинило велику проблему для тисяч киян, які не могли потрапити на роботу, годинами стояли у заторах. Для вирішення проблеми цих будинків є всі передумови та сприяння з боку міста", - йдеться у повідомленні.

Як нагадали в КМДА, 4 жовтня 2018 року на технічній нараді було прийнято рішення про продовження тимчасової угоди № 62349 від 02.04.2013 до 1 грудня 2018 року.

Також 23 жовтня 2018 року проведена чергова нарада з представниками Київської міської державної адміністрації та всіма керівниками ОСББ ЖК «Мега-Сіті».

ДТЕК Київські електромережі відновило електропостачання будинків після досягнення домовленостей про погодження графіку погашення боргу у розмірі понад 3 млн грн, що накопичений обслуговуючою організацією ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19».

У результаті переговорів 31 жовтня загальну суму боргу вирішили розбити на пропорційні платежі, які мають бути сплачені до 1 липня 2019 року. Перший транш у сумі близько 250 тис. грн від ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19» надійшов вже сьогодні. Решту – близько 2,7 млн грн – виплатять протягом встановленого терміну. Тому, згідно з домовленостями, енергетики відновили електропостачання будинків 19 та 19-А на Харківському шосе.

Читайте також: "Скандальним" будинкам на Харківському шосе дали світло

"Представникам ініціативних груп мешканців запропонований алгоритм вирішення проблеми, який дозволяє виконати технічні умови та укласти договір про приєднання до електричних мереж за постійною схемою живлення. Однак надалі мешканці мають виконати технічні умови, без чого неможливе стабільне електропостачання у будівлі, дотримуватись графіку погашення боргу та не допустити накопичення боргу у подальшому", - зазначили в КМДА.

Як повідомлялося, 30 жовтня ДТЕК "Київські електромережі" через борг у понад 3 млн грн припинив постачання електроенергії ТОВ «Дім-сервіс 19», що обслуговує будинки за адресами вул. Харківське шосе, 19 та 19а.

Після цього мешканці будинків вийшли на протест проти відключення електроенергії та заблокували рух транспорту по Харківському шосе.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-