КМДА звинувачує забудовника Войцеховського у проблемах зі світлом на Харківському

КМДА звинувачує забудовника Войцеховського у проблемах зі світлом на Харківському

Укрінформ
Міська влада закликає жителів будинків 19 та 19-А на Харківському шосе до конструктивного вирішення проблеми та виконання обов’язкових технічних умов.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Міська влада продовжує координувати процес врегулювання проблеми електропостачання житлових будинків за адресами: вул. Харківське шосе, 19 та 19-А. Разом із тим, місто закликає жителів визначитись із єдиним центром прийняття рішень, консолідувати зусилля ініціативних груп усередині житлового комплексу, виконати технічні умови, без чого неможливе стабільне електропостачання у будівлі", - йдеться у повідомленні.

У КМДА повідомляють, що зазначені будинки належать до групи проблемних житлових комплексів, зведених підприємствами Анатолія Войцеховського. Тут не виконані технічні умови, зокрема, які стосуються необхідної електропотужності для будинку. Об’єкти отримують електроенергію за тимчасовими договорами.

ТОВ «ДІМ-СЕРВІС 19», що здійснює обслуговування будинків, починаючи з жовтня 2016 року, не сплачує за спожиті послуги своєчасно та у повному обсязі. Станом на сьогодні сума накопиченого боргу становить понад 2 млн грн за вже спожиту електроенергію.

Для вирішення питання міська влада неодноразово проводила спільні наради з ініціативними групами у будинках.

Читайте також: Блокування Харківського шосе: мітингувальники пропускають лише "швидкі"

Зокрема, 4 жовтня 2018 року на технічній нараді було прийнято рішення про продовження тимчасової угоди № 62349 від 02.04.2013 до 1 грудня 2018 року.

Також 23 жовтня 2018 року проведена чергова нарада із представниками Київської міської державної адміністрації та всіма керівниками ОСББ ЖК «Мега-Сіті».

Представникам ініціативних груп жителів запропонований алгоритм вирішення проблеми, який дозволяє виконати технічні умови та укласти договір про приєднання до електричних мереж за постійною схемою живлення. Досі умови цих домовленостей жителями не були виконані.

Міська влада готова і надалі робити усе в межах повноважень заради вирішення цієї складної ситуації, що виникла із вини забудовника, аби забезпечити людей необхідними комунальними послугами. Однак місто закликає жителів дійти згоди всередині ініціативних груп, дотримуватись запропонованого алгоритму дій, що дозволить виконати технічні умови, погасити борг та забезпечити повноцінне і безпечне функціонування житлового комплексу.

Як повідомляв Укрінформ, у середу 31 жовтня мешканці житлового комплексу "Мега сіті" у Києві вийшли на протест проти відключення електроенергії. Зокрема, мітингувальники заблокували рух транспорту по Харківському шосе.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, мітингувальники пропускають лише карети "швидких", а інші автомобілі змушені розвертатися, через що виникають сварки між водіями та учасниками акції протесту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-