На Співочому відбудеться концерт до Дня захисника

На Співочому відбудеться концерт до Дня захисника

Укрінформ
До Дня захисника України на Співочому полі 13 жовтня відбудеться концерт за участю аматорських колективів і окремих виконавців.

Про це повідомляє прес-служба столичної адміністрації.

"Із нагоди Дня захисника України, Покрови Пречистої Богородиці і Дня українського козацтва на Співочому полі у Печерському ландшафтному парку 13 жовтня із 13:00 до 16:00 відбудеться святковий концерт за участю аматорських колективів і окремих виконавців", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, заплановані виступи художніх колективів Центру культури «Святошин»: народного хору «Надія», ансамблю танцю «Київ – Політ», солістів народної вокальної студії «Кантилена»; народного хору «Либідь» Солом’янського району; народного ансамблю танцю «Політехнік» НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського; зразкового ансамблю пісні і танцю «Яблуневий цвіт» Колежу ім. В. О. Сухомлинського Дніпровського району; народного вокального ансамблю «Червона калина» КП «Київський метрополітен»; Олександра Ламбурського – бійця 30-ї бригади АТО, а нині волонтера і заступника голови Спілки ветеранів та інвалідів АТО «Дух воїна України».

Читайте також: Запроси мене з війни: Стець обіцяє, що проект побачить увесь світ

У програмі концерту: твори українських класиків патріотичного спрямування, козацькі, стрілецькі та українські народні пісні, вокальні твори у виконанні солістів та хореографічні номери.

Також на Співочому полі у рамках проекту «Мужні та незламні» відбудеться дійство за участю об’єднаного Українського козацтва громади міста Києва.

У програмі виступ ансамблю «Світоч», презентація козацьких організацій, майстер-класи, виставка козацьких атрибутів, книжок та пригощання відвідувачів кулішом із козацької кухні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-