На 17 столичних вулицях дозволили швидкість до 80 км/год

На 17 столичних вулицях дозволили швидкість до 80 км/год

Укрінформ
Київська міська рада затвердили перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год в період з 1 квітня до 1 листопада.

Відповідне рішення підтримали 74 депутати Київради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов, за результатами консультацій з Асоціацією велосипедистів та патрульною поліцією міста Києва було визначено 17 столичних вулиць, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год.

"Ці 17 ділянок є пристосованими для більш інтенсивного трафіку, бо не мають наземних пішохідних переходів і перетинів транспортних потоків в одному рівні", - сказав Симонов.

Зокрема, збільшено швидкість руху з 1 квітня до 1 листопада на наступних ділянках: просп. Перемоги (від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Чорнобильської); Велика Кільцева дорога (від вул. Міської до перетину з вул. Газопровідною та від вул. Газопровідної до Мінського проспекту); вул. Міська (від вул. Стеценка до Гостомельського шосе) (за умови проведення капітального ремонту проїзної частини); Кільцева дорога (від просп. Перемоги до вул. Трублаїні); автодорога Р-69 (від вул. Озерної до межі м. Києва); просп. Бандери (від просп. Оболонського до Московського мосту); просп. Ватутіна (від Московського мосту до Керченської площі); вул. Набережно - Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків); Наддніпрянське шосе; Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе); Столичне шосе (до вул. Ак. Заболотного); вул. Саперно-Слобідська (від вул. М. Грінченка до Південного мосту); просп. М. Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі); просп. Броварський (від просп. Визволителів до вул. Братиславської та від вул. Кіото до закінчення населеного пункту "Київ") (за умови проведення капітального ремонт проїзної частини); бул. Перова (від вул. Воскресенської до вул. А. Навої); вул. О. Теліги (від вул. Ольжича до вул. Кирилівської); просп. Соборності (за умови встановлення розподільчого транспортного огородження).

Читайте також: У Києві через місяць почнуть зносити Шулявський міст

Як відомо, починаючи з 1 січня 2018 року введено в дію оновлені вимоги Правил дорожнього руху, згідно з якими швидкість пересування транспорту в населених пунктах знижено з 60 км/год до 50 км/год.

Відповідно до пункту 12.8 правил дорожнього руху, власники доріг, а також органи, на яких покладено обов'язок їх утримання, можуть змінювати дозволену швидкість руху, яка встановлена, з обов'язковим погодженням із уповноваженим підрозділом Національної поліції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-