У Підгірцях презентували проект реконструкції звалища

У Підгірцях презентували проект реконструкції звалища

Відео
430
Ukrinform
Компанія ПрАТ «Київспецтранс» на полігоні твердих побутових відходів (ТПВ) № 5 у селі Підгірці Обухівського району Київської області презентувала проект реконструкції полігону.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"У рамках проекту до кінця поточного року планується посилити дамби першої та другої карт полігону, утеплити станцію очистки фільтрату (речовини, що утворюється унаслідок потрапляння опадів у тіло полігону) та встановити нові більш потужні насоси на каналізаційно-насосних станціях. Реконструкція стане одним із необхідних етапів рекультивації (безпечного закриття) полігону", - йдеться у повідомленні. 

У «Київспецтранс» повідомили, що виконання цих робіт дозволить зменшити ризик виникнення аварійних ситуацій на полігоні, а також припинити захоронення на першій карті та розпочати роботи з її рекультивації.

Окрім зазначених робіт, до кінця цього року планується закінчити роботи з укриття інертним рунтом схилів полігону із боку села Підгірці (до 1 грудня 2018 року) і з боку села Креничі (до 31 грудня 2018 року).

За договором, який підписали ПрАТ «Київспецтранс» та ТОВ «Будівельна компанія «Адамант», загальна вартість робіт із реконструкції полігону становитиме більше 326 млн грн, гроші виділяються із бюджету Києва. Строк виконання робіт – 28 місяців. Будівельна компанія «Адамант», яка виграла тендер на реконструкцію полігону, спеціалізується на будівництві штучних та гідротехнічних споруд, а також об’єктів промислового та цивільного будівництва.

Читайте також: Коли в Україні з’явиться сміттєпереробка, й чому в Павла Зіброва здохли рибки

Як повідомлялось, 27 вересня Київрада прийняла рішення про додаткові заходи, спрямовані на вирішення проблемних питань, пов’язаних із експлуатацією полігону ТВП № 5 у селі Підгірці Обухівського району Київської області, та його закриття. Також до переліку заходів входить будівництво альтернативи полігону – нового сміттєпереробного заводу в місті Києві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>