За "паперову роботу" злетіли 16 керівників столичних ЖЕДів

За "паперову роботу" злетіли 16 керівників столичних ЖЕДів

712
Ukrinform
У Києві з початку року через незадовільну роботу, яка, зокрема, стосується підготовки житлових будинків до опалювального сезону, звільнили 16 керівників житлово-експлуатаційних дільниць (ЖЕД).

Про це під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба міської влади.

"Маємо зауваження до організації роботи ЖЕД на місцях, випадки безвідповідальності людей, що відповідають за технічний стан будинкових інженерних мереж. Замість реальної роботи ми подекуди бачимо її лише на папері. Тому іншого варіанту, крім звільнення, для прибічників такого підходу в роботі бути не може", – зазначив Пантелеєв.

Він нагадав, що у столиці працює Управління самоврядного контролю, яке системно здійснює перевірки будинків на основі звернень киян.

Читайте також: Старт опалювального сезону: чиновники Києва очікують аварій і проблем

"За результатами таких скарг ми перевіряємо якість роботи ЖЕД. Там, де ця робота проводиться неналежним чином, ми не лише приймаємо кадрові рішення, але й здійснюємо перерахунок людям. Так, із початку поточного року киянам виконали перерахунок за послугу утримання будинків та прибудинкових територій на суму 28,7 млн грн. Однак це не той результат, якого ми прагнемо: наше завдання – якісні послуги для людей, комфорт і чистота в їхніх оселях", – підкреслив Пантелеєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>